Politika

Zprávy z jednotlivých politických stran

Modrý tým nabízí návštěvníkům kempů internetové připojení

By admin • Jul 29th, 2009 • Category: ODS

V průběhu léta nabídne Modrý tým návštěvníkům více než desítky kempů po celé České republice internetové připojení. Až do konce prázdnin bude internetová kavárna Modrého týmu projíždět téměř všechny kraje a v jednotlivých kempech poskytovat lidem vždy od 7 do 13 hodin volné wi-fi připojení k internetu. “Poprvé jsme internetovou kavárnu vyzkoušeli v kempu Velký Vír na přehradě Orlík. U počítačů bylo stále plno. Většina hostů internetové kavárny využila internetu ke spojení s příbuznými nebo známými. O politice se říká, že lidi spíše rozděluje. Internetovou kavárnou se snažíme o opak,” zmínil 1. místopředseda ODS David Vodrážka.

V kavárně jsou k dispozici vždy tři notebooky, na kterých můžou návštěvníci bezplatně surfovat po internetu, stahovat poštu či hrát hry. Vzhledem k tomu, že wi-fi router šíří signál až 500 metrů do okolí, budou se moci zdarma připojit i lidé v kempu, kteří si na dovolenou vzali svůj vlastní notebook.

Novinkou je také využití bluetooth technologie k upozornění na internetovou kavárnu. Každý, kdo má na svém telefonu zapnutý bluetooth a zdržuje se v blízkosti, dostane jednoduchou informaci o tom, že může využít internetové připojení. V nejbližších dnech se internetová kavárna Modrého týmu objeví v kempu Borný u Máchova jezera či v Transkempu na přehradě Hracholusky.

Program internetové kavárny Modrého týmu:

30.7.2009 čt Máchovo jezero - Camp Borný
6.8.2009 čt Hracholusky – Transkemp
7.8.2009 Lipno - Camping Lipno Modřín
10.8.2009 po Vodní nádrž Nechranice - Autocamp Vikletice
11.8.2009 út Rozkoš - Autocamping Rozkoš, s.r.o.
12.8.2009 st Sázava - Kemp Sázavský Ostrov
13.8.2009 čt Autokemp Višňová
19.8.2009 st Kemp Děsná
20.8.2009 čt Nové mlýny - ATC Merkur Pasohlávky
21.8.2009 Vranovská přehrada - Camp Pláž

Více na http://www.modrytym.cz/

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply